Nová sezóna začala prohrou

Ve čtvtek bylo odehráno první utkání nové sezóny a bohužel jsme se utkali s týmem Slabá Vůle. I když jsme do utkání nastoupili s novými hráči @bendy_benes a @jakubpeci , utkání jsme nakonec prohráli 2:1.

Začátek utkání byl z naší strany velmi slibný a hned jsme dokázali otevřít skóre díky gólu @martin_picek . Avšak soupeř se nevzdával a před poločasem dokázal vyrovnat stav utkání. I v druhé půli jsme měli spoustu šancí, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit.

Těsně před koncem utkání jsme dostali druhý gól, který nás definitivně dorazil. Přestože jsme prohráli, naši hráči měli v zápase skvělý výkon a bojovali až do konce.
Naštěstí jsme měli v bráně skvělého brankáře @kuleeshek , který nás několikrát podržel neuvěřitelnými zákroky.
Máme před sebou ještě celou sezónu a musíme se z tohoto zápasu poučit.

Musíme trénovat a pracovat na našich slabých stránkách, aby se nám podařilo příště získat vítězství.
A především, musíme si zachovat pozitivní pohled na situaci, protože i když jsme prohráli, máme pořád před sebou celou sezónu, abychom mohli ukázat, co umíme.

Tak nám držte palce a těšíme se na příští zápas!