Začala nová sezóna!

Začala nová sezóna a my jsme hned v prvním zápase ukázali naší fotbalovou dominanci. Proti týmu Pivopij jsme si vybojovali vysokou výhru 8:3.
Začátek zápasu byl pro nás skvělý, rychle jsme se ujali vedení 2:0. Soupeř se ale nevzdal a dokázal srovnat skóre ještě před poločasem. První půle tak skončila 2:2..
V druhé půli ale přišel zlom a na hřiště dorazila totální RODEO Bouře (snímek 3). Naše útoky byly jako blesky a naše obrana jako železná zeď. Soupeři jsme nasázeli šest gólů a nechali ho jen jednou skórovat.
Extrémní výkony od všech hráčů na hřišti nám tak zaručily vysokou výhru 8:3 a vyhouply nás po prvním kole rovnou na 1. místo v tabulce, které nemáme v plánu opouštět.
Děkujeme všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit a těšíme se na další zápas v pondělí od 19:00 na hřišti č.1.