Zvrat v posledních 3 minutách

Druhý zápas sezóny je za námi a opět jsme do zápasu nastoupili s naší fotbalovou dominancí. Během pár minut jsme se dostali do vedení a toto vedení jsme si udržovali. Soupeř měl sice plno nebezpečných šancí a to především ze standardních situacích, ale my jsme je všechny zlikvidovali. Zvlášť se vyznamenal náš brankář Tomáš Konečný, který chytil veškeré střely soupeře. Do poločasu jsme si ještě přidali dva góly a do “šaten” jsme šli s vedením 3:0.

Ve druhé půli jsme pokračovali v aktivní hře a drželi míč na svých kopačkách. Sice jsme dostali jeden gól, ale hned jsme na něj odpověděli a vrátili si třígólový rozdíl. Oběma týmům se naskytlo mnoho šancí, ale tři minuty před koncem byl stále stav 4:1.
Pak se ale něco stalo… A zápas skončil 4:4.
Z tohoto utkání si tak bereme jen jeden bod a držíme se na druhém místě v tabulce.

Chtěli bychom poděkovat všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit a viděli zápas plný emocí. Těšíme se na vás znovu v pondělí a tentokrát už bereme tři body.