TJ SIGMA Rodeo

Předchozí vypuštění SIGMAS

• První vrchol zdolán!
    První vrchol zdolán! Poslední zápas skupiny je sice nějakou dobu za námi, ale to to hlavní nás teprve čeká – FINÁLE 4. ligy Napřed se ale musíme vypořádat s pár zápasy předtím a ten nejbližší je již v úterý 28. listopadu od 20:00 na hřišti č. 6. Tak nás přijď podpořit a přidej se na naší pouť na vrchol!! 🏔️
  • Návrat krále!
    Návrat krále! V pondělí jsme si zahráli proti Garfield Lasang a zvítězili jsme 3:1. Tři branky – jeden střelec A kdo jiný by to mohl být než Vít Bezecný, kanonýr a zabiják strahovské ligy, který se po zranění vrátil do formy a garfieldi neměli šanci. Zápas samotný byl rozhodně fanouškovsky atraktivní. Hra byla úměrně tvrdá od obou týmů a někdy lehce vyhrocená. První půle skončila 2:1, takže šance na výhru byla vysoká. Měli jsme spoustu příležitostí, padaly tyčky, břevna, ale dostat míč přes brankovou čáru se nám nedařilo. Až v přesilové hře se Vít Bezecný chopil míče a zpečetil svůj hattrick. Další zápas nás čeká opět v pondělí od 19:00, těšíme se na vás.
  • První prohra v této sezóně
    První prohra v této sezóně Prohra je jednou z nevyhnutelných součástí života. Je to chvíle, kdy veškeré úsilí, naděje a očekávání mohou být zmařeny. Ta bolest, kterou prohra přináší, není jen fyzická, ale i emocionální. Je to pocit zklamání, nejistoty a někdy i bezmoci. Přesto je důležité si uvědomit, že prohra je také učitelem. Učí nás odolnosti, trpělivosti a důležitosti vytrvat. Ačkoli prohra může bolet, často z ní můžeme vyjít silnější a moudřejší. Pomáhá nám lépe ocenit vítězství a naučit se lépe zvládat neúspěchy. Takže i když prohra může bolet, mějme na paměti, že příště už neprohrajeme!!
  • Další remíza
    Další remíza …
  • Zvrat v posledních 3 minutách
    Zvrat v posledních 3 minutách Druhý zápas sezóny je za námi a opět jsme do zápasu nastoupili s naší fotbalovou dominancí. Během pár minut jsme se dostali do vedení a toto vedení jsme si udržovali. Soupeř měl sice plno nebezpečných šancí a to především ze standardních situacích, ale my jsme je všechny zlikvidovali. Zvlášť se vyznamenal náš brankář Tomáš Konečný, který chytil veškeré střely soupeře. Do poločasu jsme si ještě přidali dva góly a do “šaten” jsme šli s vedením 3:0. Ve druhé půli jsme pokračovali v aktivní hře a drželi míč na svých kopačkách. Sice jsme dostali jeden gól, ale hned jsme na něj odpověděli a vrátili si třígólový rozdíl. Oběma týmům se naskytlo mnoho šancí, ale tři minuty před koncem byl stále stav 4:1. Pak se ale něco stalo… A zápas skončil 4:4. Z tohoto utkání si tak bereme jen jeden bod a držíme se na druhém místě v tabulce. Chtěli bychom poděkovat všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit a viděli zápas plný emocí. Těšíme se na vás znovu v pondělí a tentokrát už bereme tři body.